Chardonnay, Pozdní sběr, 2017, Vinařství Hanzel, 0.75 l

Chardonnay, Pozdní sběr, 2017, Vinařství Hanzel, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14437
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Vinařství Hanzel
Odruda Chardonnay
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Šarže 2317
CNM 23,1
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Hanzel. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Exkluzivní polosuché víno zlato-zelenkavé barvy, v jehož vůni dominuje vanilka doplněná o ovocné tóny typické pro odrůdu Chardonnay. Vyzrálé hrozny mu daly mohutnou a plnou chuť, kombinovanou s tóny citrusu, banánu a vanilky. Část této šarže ležela čtyři měsíce v šest set litrů velkém dubovém sudu.

Doporučujeme podávat k bílým masům, smetanovým omáčkám, moučníkům a polotvrdým sýrům s výraznější chutí.

Ocenění: 

  • Salon vín 2019 - stříbrná medaile (400 nejlepších vín ČR)

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10°C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3-5 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Vrbovec
Trať: Lampelberg
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny6,9 g/l
Zbytkový cukr14,4 g/l
Vinařství Hanzel

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole. Vína  jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává těmto vínům výjimečný a osobitý charakter. Od roku 2014 je vinařství Hanzel součístí skupiny LAHOFER.