Sylvánské zelené, VOC, 2018, Moravíno, 0.75 l

Akce
Sylvánské zelené, VOC, 2018, Moravíno, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15342
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Výrobce Moravíno
Kategorie VOC
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 827
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Moravíno. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno zlatožluté barvy. Vůně citrusů, bílých květů. Ve vínu jsou patrné tóny ananasu, nektarinek a zralých grepů. Víno zrálo vdubových sudech.

Doporučujeme podávat k pokrmům z mořských ryb nebo jemným sýrům.

 

Doporučená teplota podávání: 11 - 13 °C

Skladujte při teplotě 11 - 13 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3-5 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Valtice
Trať: Knížecí vyhlídka
Alkohol13,5 % obj
Kyseliny7,2 g/l
Zbytkový cukr6,3 g/l
Moravíno

Vinařství se sídlem ve Valticích, v hlavním městě vína, hospodaří na 27 ha vlastních vinic. Bílá vína jsou jemně aromatická s vůní květin, doplněná medolipových akcentem, který je dotvářen zráním vín v dubových sudech. Červená vína se vyznačují vůní po lesním ovoci a džemu. Vybrané partie vín zrají v barikových sudech. Sortiment doplňují vína Grand cuvée bílé a Grand cuvée červené, které výběrem vhodných odrůd a typu vín vytváří zajímavé kompozice a předčí svou komplexností i vína odrůdová. Vinařství bylo iniciátorem založení spolku VOC Valtice.