Cabernet Sauvignon, Flower Line, Pozdní sběr, 2013, Mikrosvín, 0.75 l

Cabernet Sauvignon, Flower Line, Pozdní sběr, 2013, Mikrosvín, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 8165
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Výrobce Mikrosvín
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Flower Line
Barva Růžové
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Šarže 1
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Mikrosvín. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Toto víno má malinovou barvu s purpurovými odlesky. Ve vůni jsou cítit vyzrálé jahody a fíky, které vytváří velmi exotický dojem. Chuť je plná a mohutná, připomíná naložené borůvky s cukrem. Zbytkový cukr celé víno krásně zaobluje a dělá ho velmi přitažlivým.

Obec: Perná
Trať: Goldhamer

Alkohol: 11,5 % obj.
Zbytkový cukr: 11,4 g/l
Kyseliny: 6,3 g/l
Bezcukernatý extrakt: 22,7 g/l

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Flower line

Vína květinové řady v sobě nesou náladu raného léta, jeho optimismus, radost a uvolňující nevázanost. Charakter vín této výrobkové řady je založen na primární aromatice jednotlivých odrůd, jejich úžasné ovocnosti, svěžesti a neskutečně šťavnaté pitelnosti. Dokonale uspokojí vaše představy a potřeby pro každodenní popíjení vína.

Zobrazit méněZobrazit více
Mikrosvín

Vinařství Mikrosvín hospodaří na vinicích, které jsou součástí chráněné oblasti Pálava. Řídí se heslem "víno se vyrábí ve vinicích", vinné keře jsou málo zatíženy a nejsou hnojeny anorganickými hnojivy a pesticidy jsou používány minimálně. Půda na vinicích je vápenitá, což umožňuje dominantní odrůdě tohoto vinařství Ryzlinku vlašskému dosáhnout nádherné vůni, plné chuti a plnosti. Vinařství Mikrosvín pěstuje tuto odrůdu na třetině svých vinic a tato vína se i nejlépe prodávají. Další odrůdy, které firma vyrábí jsou Rulandské bílé, Chardonnay a Veltlínské zelené. Celkem vinařství vyrobí každý rok kolem 14 odrůd bílého a 7 odrůd červeného vína. Vína nejsou doslazována. Celková roční výroba činí max. 200 tisíc litrů bílého a 50 tisíc litrů červeného vína. Společnost vinařství Mikrosvín vyrábí svá vína ve vysoké kvalitě. Vína jsou uznávána a oblíbena jak u milovníků vín, tak získávají četná ocenění na výstavách doma i v zahraničí.