André, Pozdní sběr, 2011, Vinařství pod Hradem, 0.75 l

André, Pozdní sběr, 2011, Vinařství pod Hradem, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 8600
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Odruda André
Kategorie Pozdní sběr
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2011
Šarže 62/11
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství pod Hradem. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Typicky rubínová barva svou hloubkou značí, že se jedná o vyzrálé víno. Dokazuje to aroma vařeného černého ovoce, především moruší a ostružin. Chuť je velmi vyvážená s lehkou stopou sladce hořkých taninů, které vytváří ušlechtilý komplex v dochuti vína.

Doporučujeme podávat ke zvěřině nebo pikantním uzeninám.

Obec: Velké Pavlovice
Trať: Nad zahrady

Alkohol: 11,5 % obj.
Zbytkový cukr: 0,6 g/l
Kyseliny: 4,6 g/l

Doporučená teplota podávání: 13 - 17 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let od lahvování.

Tohoto vína bylo vyrobeno 555 lahví.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Pavlovice
Trať: Nad zahrady
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny4,6 g/l
Zbytkový cukr0,6 g/l
Vinařství pod Hradem

Vinařství pod Hradem najdete v obcích Klentnice a Pavlov, nacházejících se uprostřed známých a velice zajímavých pálavských přírodních lokalit. Vinařství pod Hradem je rodinné vinařství a produkuje vína výhradně z vlastních vinic, které spadají pod mikulovskou podoblast. V nabídce vinařství najdete špičková přívlastková vína vysoké kvality a velkou novinkou je zakoupení plnící linky na tzv. Bag in boxy, která je nejmodernější v ČR. V Bag in boxech najdete kvalitní vína vyšší kategorie z odrůd Rulandské šedé, Chardonnay, Svatovavřinecké, Merlot apod. Vína z Pálavy jsou jedinečná a vína z Vinařství pod Hradem jsou toho důkazem.