Ryzlink vlašský, Pozdní sběr, 2018, Patria Kobylí, 0.75 l

Ryzlink vlašský, Pozdní sběr, 2018, Patria Kobylí, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15703
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Patria Kobylí
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2018
Šarže 209-18
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Patria Kobylí. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Barva vína je světle žlutá. Vůně vína je široká, ovocná. Chuť vína je plná, ovocitá, s příjemnou kyselinkou, s dlouhou příjemnou dochutí.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Kobylí
Trať: Lumperky
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny5,7 g/l
Zbytkový cukr4,7 g/l
Bezcukernatý extrakt22,9 g/l
Patria Kobylí

Patria Kobylí a.s. je společnost, která vyrábí ročně přes 1,3 milionů lahví, patří mezi vinařství, které zaujímají významné místo na trhu. Vinice o rozloze 156 hektarů se rozkládají ve velkopavlovické oblasti. Vinice podléhají programu integrované produkce, což je program, kdy se vinice musí ošetřovat ekologicky, šetrně vůči životnímu prostředí. Tento způsob se uplatňuje také při výrobě ve sklepích, kde se snoubí staré vinařské tradice s moderní technologií. Pod chráněnou značkou "Vína z Kobylí" vyrábí společnost vína jakostní révová, vína s přívlastkem, vína bariková, ročníková vína i archivní vína. Později se k vínům připojil i Patria sekt. O kvalitě vín z Kobylí hovoří i četná ocenění na soutěžích a výstavách. S víny z Kobylí , se můžete setkat i v Salónu vín ve Valticích. Ochutnejte a prožijte hezké chvíle s víny z Kobylí.