Rulandské šedé, Zemské, 2017, Velkobílovická vína, 0.75 l

-13 %
Rulandské šedé, Zemské, 2017, Velkobílovická vína, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14063
Oblast Morava
Kategorie Zemské
Barva Bílé
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Šarže 15/17
Uzávěr Korkový uzávěr
160 Kč
139 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 4 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Víno zlatožluté barvy. Vůně vína je postavenána na aromatech lučního kvítí s tóny exotického ovoce. Chut vína je středně plná s harmonickým poměrem zbytkového cukru a štavnaté kyselinky, zakončená dochutí žlutého ovoce s troškou máty. Hrozny byly zpracovány reduktivní technologií řízeného kvašení.

Doporučujeme podávat k předkrmům z kuřecího a rybího masa.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je vhodné k archivaci po dobu 2 - 4 let.

 

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny5,6 g/l
Zbytkový cukr7 g/l
Velkobílovická vína

Z původně obchodní společnosti se v roce 2006 vyvinulo plnohodnotné vinařství, které produkuje velmi kvalitní a moderní vína. Nachází se v nejúrodnější části Jihomoravského kraje, v největší vinařské obci ČR ve Velkých Bílovicích. Velkobílovická vína jsou moderní vinařská firma přinášející na trh mladá, svěží vína s důrazem na odrůdový projev. Moderní styl vín podtrhuje i nová, moderní ambaláž. Vynikající klimatické podmínky, poloha a půdní složení tamních tratí umožňují docílit dobré cukernatosti a kvality hroznů, což je první a nejdůležitější předpoklad pro výrobu kvalitních vín. Na vinicích o rozloze 20 ha je vysazená široká skladba 20 odrůd, 12 bílých a 8 červených. Z modrých hroznů vyrábí zejména růžová vína a klarety.