Rulandské modré, Exclusive, Pozdní sběr, 2015, Sing Wine, 0.75 l

Rulandské modré, Exclusive, Pozdní sběr, 2015, Sing Wine, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12563
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Sing Wine
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Exclusive
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2015
Šarže 30-15
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Sing Wine. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Rulandské modré je víno s cihlově červenou barvou. V chuti připomínající sušené švestky s velmi jemnou a čistou tříslovinou.

Doporučujeme podávat k pečeným masům a zvěřině.

Obec: Velké Bílovice
Trať: Nová hora

Alkohol: 13,5 % obj.
Zbytkový cukr: 0,3 g/l
Kyseliny: 4,6 g/l

Doporučená teplota podávání: 14 - 16 °C

Skladujte při teplotě 10 - 12 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Trať: Nová hora
Alkohol13,5 % obj
Kyseliny4,6 g/l
Zbytkový cukr0,3 g/l
Sing Wine

Sing Wine je rodinné vinařství. Najdeme ho ve Velkých Bílovicích na Moravě. Vinařství založil Tomáš Tetur v roce 1995 a navázal tak na rodinnou tradici pěstování vína. V roce 2011 se vinařství přejmenovalo na vinařství Sing Wine s.r.o. Jejím majitelem je nadále Tomáš Tetur. Původně se vinařství věnovalo výrobě sudových odrůdových vín. Postupně přešli na vína lahvovaná, jakostní. Jejich prioritou jsou vína přívlastková. Hrozny sklízejí z vlastních vinic. Rozloha jejich vinic je v současné době 9 ha. Ve vinařství používají jak nerez, tak i plast nebo laminátové nádoby, dubové a barrique sudy. Vína jsou stáčena na automatické a etiketovací lince od firmy Zamma-Sudy s.r.o. Vyrábějí také vína s nižším obsahem alkoholu a vysokým zbytkovým cukrem. Jejich vína jsou lehká a mají ovocný charakter.