Neuburské, Terroir Club, Pozdní sběr, Panenské 2020, Znovín Znojmo, 0.75 l

Neuburské, Terroir Club, Pozdní sběr, Panenské 2020, Znovín Znojmo, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16539
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Znovín Znojmo
Odruda Neuburské
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Terroir Cllub
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2020
Šarže 0334
Uzávěr Korkový uzávěr
195 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Poznejte panenské víno tradiční odrůdy Neuburské, se kterou budete mít možnost od letošního roku nově spojovat i oblíbenou šatovskou viniční trať Peklo. Tříletá výsadba dala ve sklizni 2020 první úrodu, ze které vzešlo toto atraktivní víno s bohatou vůní po šťavnatých broskvích, čerstvém ananasu a opojné vanilce. V ústech je krásně hladké, suché, svěží, s příjemnými tóny po zeleném banánu, citrusových plodech a granátovém jablku.

Doporučujeme podávat například ke kuřecímu masu nebo těstovinám.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 6 - 8 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Šatov
Trať: Peklo
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny7 g/l
Zbytkový cukr5,1 g/l
Bezcukernatý extrakt24,9 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.