Muškát žlutý, Zemské, 2017, Vinařství Hanzel, 0.75 l

Muškát žlutý, Zemské, 2017, Vinařství Hanzel, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14432
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Vinařství Hanzel
Odruda Muškat
Kategorie Zemské
Barva Bílé
Cukr Sladké
Zařazení Tiché
Ročník 2017
CNM 20
Šarže 3217
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Hanzel. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Bílé víno z Muškátu žlutého z vinice Šác blízko vinného hrádku Lamplberg na samém jihu Moravy má lákavě zlatavou barvu a kořenitou muškátovou až parfémovou vůni s ovocně-květinovými tóny. V chuti můžeme najít třeba směs limetky, angreštu a grepu s lučním medem a osvěžující kyselinkou.

Doporučujeme podávat ke grilovaným rybám, bílému masu s výraznějším kořením a ke sladkým dezertům.

 Ocenění:

  • Salon vín 2019 - stříbrná medaile (400 nejlepších vín ČR)
  • Decanter London 2018 - bronzová medaile

 

Doporučená teplota podávání: 7 - 9°C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2-4 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Vrbovec
Trať: Šác
Alkohol9,5 % obj
Kyseliny7,5 g/l
Zbytkový cukr54 g/l
Vinařství Hanzel

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole. Vína  jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává těmto vínům výjimečný a osobitý charakter. Od roku 2014 je vinařství Hanzel součístí skupiny LAHOFER.