Cabernet Sauvignon, Výběr z hroznů, 2018, Vinařství Čech, 0.75 l

Cabernet Sauvignon, Výběr z hroznů, 2018, Vinařství Čech, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16153
Oblast Morava
Podoblast Slovácká
Kategorie Výběr z hroznů
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2018
CNM 24,2
Šarže 7418B
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Čech. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno tmavě granátové barvy s modravým odleskem. Velmi intenzivní vůně černého rybízu, třešní a zelené papriky. Chuť je mohutná, kořenitá s dlouhotrvajícím dojmem.

Doporučujeme podávat k pokrmům z pernaté zvěře, zvěřině či jehněčímu.

Ocenění:

  • Muvina Prešov 2020 - zlatá medaile
  • Great America IWC 2021 - zlatá medaile
  • AWC Vienna 2017 - stříbrná medaile
  • Národní soutěž vín 2020 - stříbrná medaile

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je vhodné k archivaci po dobu 2-4 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Tvrdonice
Trať: Nové Vinohrady
Alkohol13,0 % obj
Vinařství Čech

Vinařství Čech je rodinné vinařství se sídlem v Tvrdonicích na Moravě. Vinařství vzniká v roce 2010 po rozchodu majitelů původní vinařské firmy Čebav. Zakladatelem je Jan Čech. V roce 2011 zemřel, a tak nastupuje na jeho místo jeho syn Petr Čech. Ve firmě pracuje i dcera Jana a druhý syn Vladimír. Provozovna, která byla postavena v roce 2000 je vybavena nejmodernější vinařskou technologií. Používají crossflow filtry. Zaměřují se na vína jakostní, přívlastková, ale vyrábí i víno ledové. Rozloha jejich vinic je asi 20 ha. Z bílých odrůd pěstují: Sauvignon, Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Rulandské šedé a Chardonnay. Z červených odrůd: Cabernet Sauvignon, Cabernet Moravia, Zweigeltrebe, Neronet a Dornfelder. Jejich filozofií je: „Kvalitní a dobré víno za rozumnou cenu, abyste se vždy rádi vraceli k vínu od Čecha z Tvrdonic“. Jejich vína získávají ocenění jak u nás, tak i v zahraničí.