Cabernet Moravia rosé, Frizzante, Zemské, Réva Rakvice, 0.75 l

Náš tip
Cabernet Moravia rosé, Frizzante, Zemské, Réva Rakvice, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 13789
Oblast Morava
Kategorie Perlivé víno
Kolekce Frizzante
Barva Růžové
Cukr Sladké
Zařazení Šumivé
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Réva Rakvice. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Šumivé víno světlé růžové barvy. Vůně zralých lesních jahod a sladká chuť jahodového koktejlu se smetanou, jsou doplněny příjemným perlením.

Doporučujeme podávat jako aperitiv a k ovocným salátům.

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol7,0 % obj
Zbytkový cukr8 g/l
Vinařství Réva Rakvice

Vinařství Réva Rakvice začala vyrábět svá neodolatelná vína v roce 1995, kdy spojili své síly tři nadšení vinaři a založili tuto společnost. Vinice, které mají většinou hlinitopísčité podloží se nacházejí v centru Velkopavlovické oblasti v malebné vesničce Rakvice. Firma vlastní více než 120 hektarů vinic a jako jedna z prvních vinařství na Jižní Moravě začala na vybraných vinicích redukovat úrodu kvůli dosažení nejvyšší kvality hroznů. To znamená, že na jednom vinném keři nechají dozrát pouze 1kg hroznů a tím získají kvalitní surovinu pro výrobu výjímečných přívlastkových vín, vín slámových a ledových. Réva Rakvice je jedním z největších výrobců ledových vín v České republice. Ledová vína vyrábí z odrůd Tramín červený, Ryzlink vlašský, Rulandské bílé a André z viniční tratě Růženy poblíž Hustopečí. Tato vína pravidelně slaví úspěchy na výstavách a přehlídkách vín doma i ve světě. Vinařství Réva Rakvice má ve svém portfoliu zařazeny tradiční moravské odrůdy, které dávají záruku kvalitního vyzrávání hroznů pro výrobu jedinečných vín s bohatým chuťovým vjemem. S víny vinařství Réva Rakvice se můžete setkat na mnoha místech republiky jak v gastronomii, tak i ve specializovaných prodejnách vín.