André, Pozdní sběr, 2012, Patria Kobylí, 0.75 l

André, Pozdní sběr, 2012, Patria Kobylí, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 10222
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Patria Kobylí
Odruda André
Kategorie Pozdní sběr
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2012
Šarže 212-12
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Patria Kobylí. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Barva tohoto pozdního sběru André je tmavě granátová. Vůně široká, ovocná s jemně dřevitými tóny získanými ležením v dubovém sudu. Chuť je sametově hladká, působí plným dojmem a přináší příjemně nasládlé třísloviny. Vinice, kde byly posbírány hrozny pro tento pozdní sběr, leží v trati Holý kopec - jedná se o jihozápadní svah se sprašovou hnědozemí.

Doporučujeme podávat ke zvěřině a k nejrůznějším úpravám červených mas.

Ocenění:

  • Mikulovské vinné trhy 2015 - stříbrná medaile

Obec: Kobylí
Trať: Holý kopec

Alkohol: 12,5 % obj.
Zbytkový cukr: 4,2 g/l
Kyseliny: 5,4 g/l
Bezcukernatý extrakt: 26,0 g/l

Doporučená teplota podávání: 15 - 17 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Kobylí
Trať: Holý kopec
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny5,4 g/l
Zbytkový cukr4,2 g/l
Bezcukernatý extrakt26 g/l
Patria Kobylí

Patria Kobylí a.s. je společnost, která vyrábí ročně přes 1,3 milionů lahví, patří mezi vinařství, které zaujímají významné místo na trhu. Vinice o rozloze 156 hektarů se rozkládají ve velkopavlovické oblasti. Vinice podléhají programu integrované produkce, což je program, kdy se vinice musí ošetřovat ekologicky, šetrně vůči životnímu prostředí. Tento způsob se uplatňuje také při výrobě ve sklepích, kde se snoubí staré vinařské tradice s moderní technologií. Pod chráněnou značkou "Vína z Kobylí" vyrábí společnost vína jakostní révová, vína s přívlastkem, vína bariková, ročníková vína i archivní vína. Později se k vínům připojil i Patria sekt. O kvalitě vín z Kobylí hovoří i četná ocenění na soutěžích a výstavách. S víny z Kobylí , se můžete setkat i v Salónu vín ve Valticích. Ochutnejte a prožijte hezké chvíle s víny z Kobylí.