Sine Compromissum - vína staré školy

Vytvořeno10.07.2018
Sine Compromissum - vína staré školy

Vinařství Na Soutoku se nachází v Břeclavi a založil jej v roce 2011 Ing. Karel Průša a nyní ho vede jeho syn Karel. Moderními postupy vyrábí tichá vína nejvyšší kvality, která jsou často oceňovaná na prestižních soutěžích. V Salonu vín 2018 se vinařství umístilo hned se třemi víny (Veltlínské zelené, Ryzlink Vlašský a Sauvignon) a získalo i ocenění pro nejlepší růžová vína Jarovín rosé 2017. Nyní přichází s novou řadou vín Sine Compromissum.

 

Sine Compromissum je speciální kolekce vysoce hodnotných, malých šarží vín, určená nejnáročnějším milovníkům a znalcům poctivého suchého vína „staré školy“. Každý rok ve vinařství vyberou nejlepší šarži hroznů dané odrůdy. Po důsledné selekci a třídění těchto hroznů pak vyrábí víno za pomoci tradičních postupů. Víno je zcela přírodní, bez použití enologických preparátů, prokvašeno do sucha, mícháno alespoň 6 měsíců na jemných kalech za použití minimálního množství SO2. V nabídce máme aktuálně Ryzlink vlašský a klaret z Rulandského modrého.

Z dalších vín Vás určitě nadchne polosladká Pálava 2017, Ryzlink rýnský 2016 nebo polosuchá červená vína z řady Sweet. Skvělá je i řada Blonde, kde najdete klarety - bílá vína vyrobená z modrých odrůd.

 

Komplentí nabídku vinařství Na Soutoku najdete zde.

 

 

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení