Doprava vín až domů přes DPD nově již od 99 Kč!

Zapojte se do nového věrnostního programu

Vytvořeno01.06.2023
Zapojte se do nového věrnostního programu

Nakupujte u nás jako registrovaní zákazníci a využívejte výhody štědrého věrnostního programu.


Máme velkou radost, že Vám můžeme představit náš zcela nový věrnostní program, kterým Vás budeme odměňovat za Vaše pravidelné nákupy. Stačí se při nákupu registrovat nebo přihlásit do profilu a s každým nákupem získáte něco navíc.

Věrnostní program stojí na dvou pilířích a těmi jsou dárky a věrnostní špunty.

 

Jako registrovaní a přihlášení zákazníci si můžete ke každému nákupu v minimální výši 800 Kč vybrat dárek.

Dárky vybíráte v závislosti na celkové hodnotě zboží v košíku. Čeká Vás praktická Bezkapka, mini Prosecco, vynikající španělské mandle nebo nejrůznější vína. Aktuálně například Souvignier Gris Annovino, argentiský Malbec Elsa nebo Ryzlink vlašský od Volaříka.

 

 

Za každý dokončený nákup zároveň nově sbíráte věrnostní špunty (body).

Za každých 10 Kč utracených za nezlevněné zboží Vám nahrajeme 1 špunt do Vašeho bodového konta. Jakmile nasbíráte minimálně 750 špuntů, můžete je kdykoliv směnit za slevový kód, který zadáte při dokončení objednávky a sleva se Vám odečte z celkové ceny nákupu.

 

 

Prohlédněte si kompletní pravidla věrnostního programu

 

Věříme, že teď u nás budete nakupovat ještě raději než dosud. Nezapomeňte se tedy při každém nákupu přihlásit, ať můžete využívat všechny výhody věrnostního programu.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení