Vstupte do světa naturálních vín s Weingut Hareter

Vytvořeno28.03.2021
Vstupte do světa naturálních vín s Weingut Hareter

Právě k nám dorazila nová vína z rakouského vinařství Wingut Hareter. Tohle vinařství jsme si oblíbili proto, že produkujue velmi dobrá naturální vína, která ale potěší i příznivce klasických rakouských vín. Díky unikátním půdním podmínkám a ekologockému hospodaření ve vinic jsou tahle vína označena i jako "bezhistaminová". Vína jsou to převážně nesířená, nečiřená či nefiltrovaná.

Mladé biodynamické vinařství Hareter se nachází na břehu rakouského jezera Neusiedler v obci Weiden am See. Pěstování hroznů probíhá v organickém režimu a od roku 2009 používají známku BIO. Majitel Thomas Hareter spolu s ženou Claudií tvoří nevšední naturální vína s osobitým charakterem.

Pokud chcete ochutnat moderní naturální vína, která ale vycházejí z těch nejtradičnějších postupů, vína Hareter jsou skvělou volbou. Není to takový "punk" jako například vína od Milana Nestarce a potěší každého, kdo je otevřený novým vinařským stylům.

Naturální vína Hareter můžete  ochutnat v tomto výhodném balíčku se slevou 10 %.

Velkou předností těchto vín je i mimořádně nízký obsah histaminu. Ten se přirozeně vyskytuje v každém víně a název "bezhistaminové víno" tak není zcela správný. Někteří lidé kvůli intolerenci histamiu nemohou běžná vína pít vůbec. Díky unikátní poloze vinohradů a šetrnému zacházení se surovinou ale vína Hareter obsahují pouze minimální množství histaminu, což prokazují opakované laboratorní testy. Tato vína jsou označena jako nízkohistaminová a jsou vhodná i pro ty, kteří běžná vína pít nemohou. A díky vynechání všech živočišných produktů ve výrobě jsou tato vína vodná dokonce i pro vegany.

A která vína ochutnat? Vyzkoušejte například skvělý Welschriesling, netradičně sladký Cabernet Sauvignon Aurora nebo osvěžujicí šumivý Schwips white.

Kompletní nabídku Weingut Hareter najdete zde.

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení