Vinařství U Kapličky - medailové novinky

Vytvořeno08.10.2018
Vinařství U Kapličky - medailové novinky

Rodinné vinařství U Kapličky funguje od roku 2005 a od té doby se vypracovalo na podnik s necelými sty hektrary vlastních vinic a roční produkcí 300 tisíc lahví. Pod pečlivý dohledem majitele pana Rostislava Žďárského a sklepmistra Dalibora Babáčka se vinařství stále vyvíjí a pravidelně se prosazuje na prestižních soutěžích. Jinak tomu ostatně není ani u nových vín v našem sortimentu. V nabídce najdete nová vína nejvyšší řady Dalibor, pojmenované po sklepmistrovi vinařství a vína řady Fresh. Vyjmenovat zde všechna ocenění těchto vín by bylo na dlouhou a všechna je, jako vždy, najdete v detailech jednotlivých vín.

Rozhodně Vám ale můžeme doporučit polosuchý Ryzlink rýnský Výběr z hroznů 2016, který získal 6 zlatých medailí a 7 stříbrných na prestižních výstavách u nás i v zahraničí. Pro příznivce sladších vín je tu polosladké Rulandské šedé Pozdní sběr 2017 oceněné diamantovou medailí v Monaku a zlatem v čechách nebo opravdu sladký Ryzlink rýnský Pozdní sběr 2017 s obsahem cukru 58 g/l, u kterého ty medaile taky těžko spočítáme...

V osvěžující řadě Fresh můžete ochutnat Ryzlink vlašský a Muškát moravský.

 

Kompletní nabídku Vinařství U Kapličky najdete zde.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení