Svatomartinská vína 2017

Vytvořeno08.11.2017
Svatomartinská vína 2017

Ochutnejte první mladá vína ročníku 2017, uvedená na trh pod označením "Svatomartinské", společnou známkou českých a moravských vinařů. Je historickou tradicí, že na svátek sv. Martina - 11. listopadu si vinaři poprvé mohli přiťuknout mezi sebou, se svým hospodářem i příchozími. Tento den se hodnotí úroda i to, jaký asi ten nový ročník je.

Mladé a svěží odrůdy moravských vín jsou již v první polovině listopadu schopny nabídnout zajímavý a svěží projev bílých, růžových a červených vín. Navíc je to období relativního "vinařského" klidu po sklizni a první fázi tvorby "regulerních" vín ročníku. Proto vinař může část své produkce vytvořit ve formě mladých vín, která se konzumují záhy po svém vzniku.

Letos jsme do naší nabídky zařadili vína z vinařství Sing Wine, Štěpán Maňák, Chateau Lednice, Patria Kobylí, Vinařství Dufek, Vinařství Košut, Vinařství Sedlák a Vinařství Štěpánek

 

Kompletní nabídku Svatomartinských vín 2017 najdete zde.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení