Svatomartinská a Mladá vína 2020 právě teď k objednání

Vytvořeno16.10.2020
Svatomartinská a Mladá vína 2020 právě teď k objednání

Svatomartinská vína i Mladá vína 2020 jsou již v prodeji. Objednávky, které obsahují Svatomartinská vína, budeme expedovat od 6.11.

Svatomartinská vína jsou vždy první vína ročníku, která se dle tradice poprvé otevírají na sv. Martina 11. listopadu v 11 hodin. Jsou to zpravidla lehká, svěží a ovocitá vína, která mají osobitý charakter

Aby vína mohla být označena značkou Svatomartinské, musí projít kontrolou odborné komise a být vyrobena z odrůd, Müller Thurgau, Veltlínské červené rané, Muškát moravský, Modrý Portugal, Zweigeltrebe nebo Svatovavřinecké. Vína se dle tradice mají vypít do Velikonoc, ale kvalitní vína si svoje vlastnosti uchovávají i více než rok od lahvování.

Letos se můžete těšit na svatomartinská vína z vinařství Dufek, Sing Wine, Kobylí, Hrabal, Maňák a Sedlák.

 

Ochutnejte i Mladá vína 2020. Těšit se můžete na vína z vinařství Volařík, Lahofer, Hort či Štěpánek. Narozdíl od Svatomartinského mohou mít tato vína i vyšší zbytkový cukr a jsou vyráběna i z jiných odrůd.

 

Kompletní nabídku Svatomartinských a Mladých vín 2020 najdete zde.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení