Poznejte šampiony z Mikrosvínu Mikulov

Vytvořeno04.01.2021
Poznejte šampiony z Mikrosvínu Mikulov

Opět se potvrdio, že zisk titulu Vinař roku 2019 nebyl pro Mikrosvín náhodou. Podívejte se s námi na několik novinek, které získaly ta nejvyšší ocenění na prestižních vinařských soutěžích. A připijme si tak na nadcházející rok 2021.

Naprosto fenomenální úspěchy zaznamenal Ryzlink rýnský Dvě Tratě 2017 z řady Traditional line. Víno z dobře známých tratí Železná a Liščí vrch získalo v prestižním britském žebříčku Decanter úctyhodných 95 bodů a zlatou medaili. Takto vysoké hodnocení si z této soutěže dosud odneslo jen pár moravských vín. A o kvalitě vína byla přesvědčena i porota Prague Wine Trophy, kde získalo ocenění Prague Premium Gold. k tomu posbíralo medaile i na dalších soutěžích. V současnosti je to rozhodně jedno z nejlepších moravských vín v naší nabídce. A jaké to víno vlastně je? Jedním slovem dokonalé! Ve víně dominuje sušené ovoce, bylinky a mineralita.

Druhým a možná ještě překvapivějším úspěchem je titul Champion Prague Wine Trophy pro Rulandské modré Za Cihelnou 2017. 12 měsíců v novém barikovém sudu a minimální síření dalo vzniknout vínu s pevným tělem, jemnou tříslovinou a vůní drobných peckovin. Z dalších ocenění vyzdvihněme a zlatou medaili na Oenoforu a skvělou stříbrnou medailu v již zmíněném Decanteru.

Pozornost si zaslouží i Ryzlink vlašský Goldhamer 2018 se třemi zlatými medailemi. A zapomenou nemůžeme ani na nový Ryzlink rýnský 2019 z řady Standard line. Ten sice ještě ocenění posbírat nestihl, ale má k tomu velmi dobré předpoklady.

 

Na kompletní nabídku Mikrosvín Mikulov se podíváte zde

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení