Oslavte Valentýn skvělými víny z našeho výběru

Již tento pátek (14.2.) oslavíme sv. Valetnýna, tedy svátek všech zamilovaných. Potěšte svoji drahou polovičku i sebe skvělými víny z našeho výběru. Necháte-li výběr zcela na nás, vyzkoušejte Valentýnský balíček sladších vín.

Z opravdu sladkých vín vyzkoušejte šampiona mnoha soutěží, Ryzlink vlašský 2017 od Volaříka nebo Pálavu 2018 od Štěpánka. Méně tradiční, ale o to oblíbenější je sladké Rulandské modré 2018 ze Znovínu.

Na svátek lásky nesmí chybět růžová vína. Doporučujeme sladký Rosé Lahofer 2017, polosladké Mé Rosé 2018 Juřeník & Žďárský nebo polosuché Svatovavřinecké 2017 Zlomek & Vávra.

Ze sušších vín se skvěle hodí Saphira 2018 z Vinařství Na Soutoku, která je plná přezrálého ananasu a dalšího tropického ovoce. Nezklame Vás ani Tramín červený 2017 z Vinařství Rakvice nebo Mladý Lahofer 2019, kterého jsme sehnali posledních několik lahví.

Pokud chcete někoho potěšit červeným vínem, vyzkoušejte perfektní Malbec Festivo 2018 nebo Malbec Finca La Maravilla 2016. Sladké chutě pak potěší Primitivo, která má vždy trochu nasládlý konec.

 

Kompletní valentýnský výběr najdete zde.

Oslavte Valentýn skvělými víny z našeho výběru
Vybrané produkty