Modrý Portugal rosé, 2012, Vinařství Kraus, 0.75 l

Modrý Portugal rosé, 2012, Vinařství Kraus, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 5941
Oblast Čechy
Podoblast Mělnická
Barva Růžové
Cukr Brut
Zařazení Šumivé
Ročník 2012
Šarže MP12/sekt
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Kraus. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Sekt je vyrobený z Modrého portugalu ročníku 2012. Ve výrazu převládá aromatika červeného zahradního ovoce - malin, jahod, třešní. Malý zbytek cukru (12 g/l) příjemně zakulacuje čistou a jemnou chuť. Víno je lehké, svou stavbou ideální na pití v letních měsících roku.

Alkohol: 12,5 % obj.
Zbytkový cukr: 12,0 g/l
Kyseliny: 6,5 g/l

Doporučená teplota podávání: 6 - 8 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Vinařství Kraus

Vinařství Kraus je rodinné vinařství, které najdeme ve městě Mělník. Nachází se v české vinařské oblasti, vinařská podoblast mělnická. V roce 1990 založil Doc. Ing. Vilém Kraus, CSc. podnik „Vinařský dům Bacchus”. Zaměřili se na produkci štěpovaných sazenic révy vinné a výrobu sudového vína. V roce 2004 Doc. Ing. Vilém Kraus, CSc. zemřel a přebírá vedení společnosti nejmladší syn Vilém Kraus. Dnes pracuje společně se svou manželkou Alenou a jeho matkou Ing. Danuší Krausovou. Postupně se produkce rozšířila o lahvovaná vína. Vlastní 22 hektarů vinic. Půdy jsou vápenité spraše, středně lehké půdy. Jejich roční produkce je 65.000l. Pěstují odrůdy: Hibernal, Viognier, Ryzlink rýnský, Müller Thurgau, Rulandské bílé, Ryzlink Rýnský, Rulandské šedé, Rulandské modré, Dornfelder, Zweigeltrebe a Modrý Portugal.