Kolekce Volařík Terroir 2018 v dřevěné kazetě

Kolekce Volařík Terroir 2018 v dřevěné kazetě Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15214
Oblast Morava
Kolekce Terroir
Barva Bílé
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Volařík. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Kolekce šesti špičkových vín z nejvyšší řady Terroir od trojnásobného držitele titulu Vinař roku.

V dřevěné kazetetě s logem Vinařství Volařík najdete ta nejlepší vína ročníku 2018. Tento dárek můžete i s vlastním vzkazem poslat přímo k obdarovanému, aniž byste vyšli z domu. Stačí vzak napsat do poznámky v objednávce.

Konkrétně se můžete těšit na:

  • Veltlínské zelené Věstoňsko, suché
  • Ryzlink vlašský Ořechová hora, polosuché
  • Ryzlink vlašský Železná, polosuché
  • Ryzlink vlašský Kotelná, suché
  • Ryzlink rýnský Purmice, suché
  • Pálava U Venuše, suché

Kompletní nabídku Vinařství Volařík najdete zde

Zobrazit méněZobrazit více
Vinařství Volařík

Vinařství Volařík najdeme v Mikulově na Moravě. Vinařství původně založil Leopold Volařík po konci druhé světové války. Seznámil se s rodinou Schultzovou, od které se naučil vinohradnickému a vinařskému umění. Vinařství bylo přerušeno kolektivizací a nástupem komunistického režimu. Po revoluci v roce 1989 byly vráceny vinice původním majitelům, a tak v roce 2007 zakládá Vinařství Volařík Ing. Miroslav Volařík. V roce 2001 a 2008 založil nové vinice. V integrované produkci dnes obhospodařují 80 ha vlastních vinic. Z toho 4,2 ha v režimu ekologického zemědělství. Většina vinic leží na teplých svazích Pavlovských vrchů. Vyrábí přívlastková, zejména bíla vína. Pěstují více než 12 odrůd. Jsou to: Chardonnay, Pálava, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Sauvignon, Svatovavřinecké, Tramín červený, Veltlínské červené rané a Veltlínské zelené. Při pěstování kladou důraz na kvalitu hroznů, terroir, dobrý přístup jak k hroznům, tak i vinicím. Hrozny sbírají výhradně ručně a dopravují je do vinařství pod suchým ledem. Používají nejnovější technologie. Od roku 2011 jsou členem Aliance vinařů V8. Vinařství sklízí úspěchy na tuzemských i zahraničních soutěžích.