Jindřich Kadrnka a jeho skvělá vína z Mikulovska nově u nás

Vytvořeno14.03.2021
Jindřich Kadrnka a jeho skvělá vína z Mikulovska nově u nás

Máme pro Vás skvělou zprávu. Na vína od Jindry Kadrnky jsme se dlouho těšili a jsme moc rádi, že Vám je konečně můžeme nabídnout. Pokud tato vína ještě neznáte, tak byste měli pokračovat ve čtení.

Rodinné vinařství Kadrnka se nachází ve vinařské obci Březí u Mikulova v blízkosti slavné Pálavy a Dunajovských vrchů. Vinohradnictví a výrobě vína se rodina věnuje již řadu let. Jindřich se svou rodinou jsou již čtvrtou generací, která ve vinařství pokračuje. Ve vinici a ve sklepě pracuje Jindřich už od dětství, ale prvním a nejdůležitějším profesním krokem bylo jeho první zaměstnání - v roce 2001 nastoupil do Mikrosvín Mikulov, kde získal mnoho zkušeností a vědomostí. Poté měl několik let na starost výrobu vín v sousedním Vinařství Volařík.

Odtud byl už jen malý krok k vlastnímu vinařství. V něm klade důraz na všechny práce ve vinici, co nejméně chemických zásahů, co nejšetrnější přístup ke keři, hroznu a vínu celkově. Pěstuje odrůdy typické pro tuto oblast v čele s Ryzlinkem vlašským. A jeho práce byla oceněna titulem Vinařství roku 2018 v kategorii rodinné vinařství.

Doporučujeme vyzkoušet tato skvělá vína v Degustačním balíčku, ve kterém ochutnáte 6 suchých bílých vín se zaváděcí slevou 10 %.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení