HAPPY wife, HAPPY life, ZD Němčičky

HAPPY wife, HAPPY life, ZD Němčičky Země původu
HAPPY wife, HAPPY life, ZD Němčičky
HAPPY wife, HAPPY life, ZD Němčičky
Vlastnosti
ID produktu 16526
Oblast Morava
Výrobce ZD Němčičky
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství ZD Němčičky. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Tekutý návod ke štěstí z vinařství ZD Němčičky.

 V kolekci najdete perfektní šumivé víno Irsai Oliver frizzante 2020, polosuchou Chardonnku 2019 a polosladkou Frankovku rosé 2019. Všechna vína mají unikátní etiketu a jsou zabalena v dárkové krabici.

Zobrazit méněZobrazit více
ZD Němčičky

ZD Němčičky patří mezi středně velké vinařství. Nachází se na Moravě v podoblasti Velkopavlovické, v centru Modrých hor. Vinařství obhospodařuje 124 hektarů vlastních vinic, které dávají vzniknout svěžím bílým a plným červeným vínům. Mottem vinařství je produkce vína z vlastních vinic. Vyjadřují tím přesvědčení, že kvalita vína vzniká ve vinici a určuje tím vztah ke krajině a odkazu našich předků. Pěstování hroznů probíhá na vysoké kvalitativní úrovni. Vína vypěstovaná na vinicích ZD Němčičky, dala již několikrát vznik vínům, které se zařadili mezi 100 nejlepších vín ČR.

Zákazníci k tomuto zboží kupují