Soutěž s vinařstvím Dog in Dock - pravidla soutěže

Pravidla soutěže

„Soutěž s vinařstvím Dog in Dock“ – (dále jen „Soutěž“)

 

 1. Pořadatelem Soutěže je obchodní společnost Velkovinotéka s.r.o., IČ: 26760479, DIČ: CZ26760479 provozovatel internetového obchodu „Velkovinoteka.cz“. (dále jen „Pořadatel“).

   

 2. Soutěž probíhá od 17. 5. 2021 do 20. 6. 2021. Výherci Soutěže budou zveřejněni 23. 6. 2021 na facebookovém profilu Pořadatele.

   

 3. Účastníkem Soutěže se může stát fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky nebo Slovenské republiky starší 18-ti let, která splní podmínky stanovené v těchto Pravidlech (dále jen „Soutěžící“).

Soutěžící se do Soutěže zapojí tak, že splní následující podmínky:

  1. Objedná a zaplatí Soutěžní balíček Dog in Dock (ID produktu 16575) v období od 17.5.2021 do 20.6.2021.

  2. Do soutěže se započítá každá jednotlivá objednávka, která tento balíček obsahuje.

    

 1. Organizátor je oprávněn kdykoliv v průběhu soutěže rozhodnout o vyloučení kteréhokoliv Soutěžícího ze Soutěže. Organizátor je oprávněn kdykoliv dle svého uvážení rozhodnout, zda jsou splněny podmínky těchto Pravidel.

   

 2. Výherce bude dne 23.6.2021 vylosován ze všech platných objednávek splňující podmínky této soutěže. Ze slosování bude pořízen záznam a ten následně umístěn na Facebookový profil pořadatele.

   

 3. Výhrou v Soutěži je:

   

  1. Poukaz na pobyt pro 2 osoby na 2 noci v Hotelu Moninec***. Platnost poukazu je do 31.12.2021 a konkrétní termín pobytu si dle aktuální kapacity hotelu domluví výherce s hotelem.

    

 4. Výherci budou kontaktováni na e-mail, který uvedli při registraci do Soutěže. Výhru je možné vyzvednout osobně v provozovně Pořadatele nebo jej pořadatel zašle na email soutěžícího. Nezareaguje-li výherce do 14-ti dnů od zaslání upozorňujícího emailu, ztrácí na výhru nárok.

   

 5. Výhry nejsou na pořadateli právně vymahatelné ani je není možné směnit za hotovost.

   

 6. Účastník akce zasláním soutěžního návrhu a sdělením osobních údajů (jméno a příjmení, emailová adresa, telefon, adresa) uděluje, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rozsahu tohoto souhlasu společnosti Velkovinotéka s.r.o. (IČ 26760479) za účelem vyhodnocení soutěže a dalších marketingových činností. Zároveň poskytuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení od pořadatele soutěže.

   

 7. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo splní výše uvedené podmínky.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení