Doprava vín až domů přes DPD nově již od 99 Kč!

Argentinský Malbec 5+1 ZDARMA

Nové
Náš tip
Argentinský Malbec 5+1 ZDARMA Země původu
Argentinský Malbec 5+1 ZDARMA
Argentinský Malbec 5+1 ZDARMA
Argentinský Malbec 5+1 ZDARMA
Argentinský Malbec 5+1 ZDARMA
Argentinský Malbec 5+1 ZDARMA
Argentinský Malbec 5+1 ZDARMA
Argentinský Malbec 5+1 ZDARMA
Vlastnosti
ID produktu 18458
Země Argentina
Oblast Mendoza
Výrobce Valentin Bianchi
Odruda Malbec
Kolekce Elsa
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2020
Uzávěr Šroubový uzávěr
2 290 Kč 1 893 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Přepravní společností:pozítří
Podrobnosti

Ochutnejte perfektní vína z různých cenových kategorií a vyberte si svého favorita. Balíček obsahuje například náš oblíbený Malbec Famiglia, výborný Malbec Finca La Maravilla (Zázrak) nebo jedno z nejlepších argentinských vín Gran Malbec IV Generación Single Block.

K pěti vínům navíc získáte lahev Malbecu Elsa zdarma.

Vína se skvěle hodí ke grilovanému či pečenému masu a všechna vína pod korkem doporučujeme otevřít alespoň 20 minut předem. 

Kompletní složení balíčku najdete níže.

Alkohol14,5 % obj
Valentin Bianchi

V roce 1910 přijíždí italský rodák Don Valentin Bianchi do Argentiny a o 18 let později si pořizuje malé vinařství s vlastní vinicí. Vinařství, jež bylo nejprve známo jako El Chiche, produkovalo kvalitní červená vína, o kterých se říkalo, že se podobají velkým vínům z Medocu. Začíná se tak historie vinařství Valentin Bianchi , které dnes řídí třetí generace a které se i přes italské kořeny dokázalo prosadit v Argentině a následně i ve světě. Vinařství leží v oblasti San Raphael, v provincii Mendoza. San Rafael se skládá ze 3 částí, kopců, pouště a roviny. Zaujímá plochu 31 235 km2 a je vzdáleno 240 km od hlavního města Mendozy. V části, kde jsou roviny, se rozprostírá oáza (70 000ha), zavlažovaná řekami Diamante a Atuel, jež pramení v Andách a přivádějí sem vodu z ledovců. Úpatí And, zcela uzavřené civilizaci, vytváří mikroklimatický charakter oblasti. Tvoří nepřekonatelnou bariéru pro vlhké větry vanoucí od Tichého oceánu. Roční srážky tak nepřesahují 330 mm, což zmenšuje riziko vzniku plísní a zvyšuje možnost chuťové koncentrace v hroznech. Během doby růstu révy je zde 1400 hodin plného slunečního svitu, což vede k maximální komplexnosti chuti, temné barvě a k bohatému tělu vín. Tři vinice, které vinařství Valentino Bianchi vlastní, zabírají plochu 290 ha. Jsou to Asti, Las Paredes a Dona Elsa. Vinice jsou na aluviálním podloží, které obsahuje minerální půdy a jsou plné podnoží dovozených z Valentinovy rodné Itálie a stejně tak z Kalifornie a Francie. Nejvyšší kvalita hroznů odpovídá použití nejlepších technologií k výrobě vína, která získávají ocenění nejen v Argentině, ale i v zahraničí. Všechna vína vinařství vyrábí již od roku 1979 vinař Francisco Martinez.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení