Zažít Velkovinotéku jinak

Vytvořeno13.09.2017
Zažít Velkovinotéku jinak
Zažít Velkovinotéku jinak
Zažít Velkovinotéku jinak
Zažít Velkovinotéku jinak
Zažít Velkovinotéku jinak
Zažít Velkovinotéku jinak

V sobotu 16.9.2017 jsme se již podruhé zůčastnili skvělé sousedské akce Zažít město jinak, a to konkrétně ve Vratislavově ulici na Praze 2. Zde se totiž nachází naše výdejní místo Kafesha, takže jsme se mohli potkat i s našimi pravidelnými zákazníky :-) Počasí nám nakonec přálo, a tak jsme se celý den mohli věnovat našim zákazníkům, kteří prochutnávali naši nabídku a mohli si zakoupit i lahve na doma.

 

K ochutnání jsme měli připravena vína z Vinařství Lahofer, ZD Němčičky, BMVinařství a Piálek & Jäger. Nabídku jsme přehledně rozdělili dle obsahu cukru a zde jsou ta, která návštěvníky oslovila nejvíce.

Mezi suchými víny to byl velmi vyrovananý boj mezi Ryzlinkem Vlašským, Pozdní sběr 2016 z BMVinařství a Rulandským šedým, Pozdní sběr 2016 z Vinařství Lahofer. Obojího jsme prodali několik desítek lahví.

Z polosuchých vín pak u zákazníků bodovaly Ryzlink rýnský, Pozdní sběr 2015 a Veltlínské zelené Pozdní sběr 2015 z vinařství ZD Němčičky a vynikající Sauvignon VOC 2016 Piálek & Jäger.

Z polosladkých vín se dařílo nejvíce Tramínu červenému, Výběr z hroznů 2016 z BMVinařství a Kuvéčku 2016 Piálek & Jäger. Těm, kteří dávají přednost vyloženě sladkým vínům pak velmi chutnala Pálava, Pozdní sběr 2016 nebo Müller Thurgau, Pozdní sběr 2016 z vinařství Lahofer.

 

Již teď se těšíme na další ročník této skvělé akce a doufáme, že se opět sejdem s velkým počtem našich zákazníků :-)

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení