Vinařství Reisten konečně u nás

Vytvořeno21.03.2020
Vinařství Reisten konečně u nás

Vinařství Reisten z moravského Pavlova jsme měli vyhlídnuté opravdu dlouho, a tak máme velkou radost, že Vám konečně můžeme nabídnout tato skvělá vína.

Vinařství založili v červnu 1999 Radomír Nepraš, Jiří Kalášek a Martin David. Pečlivá práce na vlastních vinicích i ve sklípku jim postupně přinesla řadu ocenění a čím dál větší oblibu mezi zákazníky. Na tom má v posledních letech zásluhu hlavně sklepmistr Ing. Zdeněk Musil, který má bohaté zkušenosti z oboru získané během pětileté práce v USA nebo ve vinařství Kolby.

Aktuálně Vám můžeme nabídout vína ze tří kolekcí. Základní řada Classic nabízí suchá, lehčí vína, ideální ke každé příležitosti. Vyzkoušejte například velmi povedené Clarissimo rosé z Merlotu. Řada Kabinett je u nás zastoupena suchým Chardonnay, které má nepatrně vyšší cukr dobře vyvážený s kyselinkou.

Maidenburg je pak nejznámnější a nejpopulárnější řada vín Reisten. Najdete v ní plná a dospělá vína skvěle odrážející pálavský terroir, někdy i s trošku vyším zbytkovým cukrem. Rozhodně vyzkoušejte Pinot noir, který má nádhernou třešňovou barvu, skvěle doplňující třešňové tóny ve vůni a velmi jemnou tříslovinu v chuti. A vynechat byste neměli ani vyhlášený Riesling nebo polosladkou Pálavu.

 

 

Kompletní nabídku vinařstí Reisten najdete zde

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení