Vinařství Na Soutoku v degustačním balíčku a za zvýhodněnou cenu

Vytvořeno09.08.2021
Vinařství Na Soutoku v degustačním balíčku a za zvýhodněnou cenu

Vinařství Na Soutoku je malé rodinné vinařství z Břeclavi, které se věnuje výrobě skvělých přívlastkových vín v malých limitovaných šaržích. Ochutnejte náš aktuální výběr oceněných vín.

Karel Průša a jeho synové vybudovali od roku 2011 moderní vinařství, které produkuje vysoce oceňovaná vína ze všech čtyř moravských podoblastí. Pokud tato vína ještě neznáte, tak je určitě vyzkoušejte v našem zvýhodněném Degustačním balíčku Vinařství Na Soutoku.  A co Vás v něm čeká?

Vyzitkou vinařství je špičkový Sauvignon, s typicky zeleným aroma hluchavky a bezového květu oceněný zlatem v Salonu vín 2021 nebo na Králi vín. Fenomenální úspěch zaznamenal i Ryzlink rýnský, který byl oceněn v prestižním britském Decanteru stříbrnou medailí. Novinkou je u nás Ryzlink vlašský se zlatem z letošního Krále vín a degustaci můžete zakončit červeným Dornfelderem s intenzivní vůní červeného bobulového ovoce.

Mezi nejoblíbenější vína patří i polosuchá Pálava se zlatem z AWC Vienna (jedna z největších vinařských soutěží) nebo lehce narůžovělý klaret (bílé z modrého) Rulandské modré Blonde. Obě tato vína teď koupíte i samostatně za zvýhodněnou cenu.

 

A ještě jeden tip na závěr. Určitě nevynechejte ani druhý projekt rodiny Průšových - slovenské vinařství Predium Vráble. Z dobrého kamarádství, lásky k vínu a desítek let zkušeností vzniklo doslova na zelené louce jedno z nejmodernějších vinařství na Slovensku. Tak ochutnejte panenská vína ročníku 2020.

Kompletní nabídku Vinařství Na Soutoku najdete zde.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení