Svatomartinská vína 2021 koneně v prodeji

Vytvořeno08.11.2021
Svatomartinská vína 2021 koneně v prodeji

Už tento čtvrtek nastane den, kdy můžete poprvé ochutnat Svatomartinská vína 2021. Pokud chcete otevírat nové lahve přímo na sv. Martina, objednejte si je ještě dnes.

Do skladu nám právě dorazily poslední svatomartinské lahve a to konkrétně 4 odrůdy z vinařství Patria Kobylí. Celou svatomartinskou nabídku tak už tvoří 20 druhů vín ze 7 moravských vinařství.

Kromě stávajícího Degustačního balíčku Svatomartinských vín 2021 jsme vytvořili ještě nový balíček Bílá Svatomartinská vína 2021, ve kterém najdete tři bílé odrůdy od šesti vinařů.

Letošní vína jsou dle nás velmi povedená a v lecčem předčí loňský ročník. Všechna vína jsou dle pravidel suchá a vyrobená z jedné z pěti schválených odrůd. Bílá vína vynikají svěžestí a vůní tropického ovoce a bělomasých broskvích. Růžová vína v sobě mají krásné tóny třešní, malin a jahod. A v červeném najdete svěží kyselinku a aroma višní, černého rybízu a švestkových povidel. Všechna Svatomartinská vína najdete zde.

V nabídce je přes 30 druhů z vinařství Dufek, Sing Wine, Hrabal, Maňák, Kobylí, Sedlák a Mádl.

 

Rozšířili jsme i nabídku Mladých vín 2021.

Vyzkoušejte polosladkou Pálavu a Solaris z vinařství Štěpánek nebo Veselé víno, což je oblíbená Müllerka od Horta. Další mladá vína nabízí Volařík, Lahofer nebo třeba Zlomek & Vávra. Mladá vína mohou mít vyšší zbytkový cukr a být vyrobena i z jiných odrůd než Svatomartinské. Tato vína ochutnáte v balíčku Mladá vína 2021.


Objednávky obsahující svatomartinská vína expedujeme tak, aby do čtvrtka 11.11. byla u vás nebo připravena k osobnímu odběru.

 

Aktuální nabídku Mladých a Svatomartinských vín 2021 najdete zde.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení