Sauvignon Blanc, Cellar Selection, 2018, Villa Maria, 0.75 l

-10 %
Nové
Náš tip
Sauvignon Blanc, Cellar Selection, 2018, Villa Maria, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14801
Oblast Marlbourough
Výrobce Villa Maria
Odruda Sauvignon Blanc
Kolekce Cellar Selection
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Uzávěr Šroubový uzávěr
550 Kč
495 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 6 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Krásný a lahodný Sauvignon vyšší třídy z Nového světa. Elegantní, odrůdově charakteristická a jemná vůně s decentními tóny angreštu a zralých citrusů. Plná, bohatá, extraktivní a krémová chuť s typickými tóny ovoce, minerálů a dotekem citrusů. Pevná kostra s příjemnou kyselinou a dlouhým závěrem. Fermentace v nerezových tancích, poté několik týdnů leželo na kvasných kalech.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol14,0 % obj
Villa Maria

Vinařství Villa Maria najdeme v oblasti Malbourough na Novém Zélandu. Patří zde mezi vůdčí vinařství. V roce 1961 vinařství založil George Fistonich. Společnost stále vlastní. V roce 1990 zavedli na všech svých vínech šroubové uzávěry. Jako první na světě bylo prezentované jako „cork free zone“. Vlastní vinice ve všech hlavních oblastech Nového Zélandu: Marlborough, Hawke‘s Bay a Gisborne. Vykupují hrozny i od dalších asi 80 pěstitelů vín, kde pečlivě kontrolují produkci. Dnes exportují své víno do více jak 50 zemí světa.