Salon vín 2018

Vytvořeno07.02.2018
Salon vín 2018

Salon vín  je tuzemskou nejprestižnější soutěží, ze které každý rok vzejde 100 nejlépe hodnocených vín. Do aktuálního ročníku bylo přihlášeno celkem 2073 vín, ze kterého se do druhého kola probojovalo 200 finalistů. Z těch následně porotci vybrali 100 nejlepších vín, která obdržela zlatou medaili a po celý rok je bude možné ochutnat v degustační expozici v prostorách Valtického zámku. Pro vybrané kousky ale nemusíte tak daleko a můžete je ochutnat v naší nabídce Salonu vín 2018.

V poměrném zastoupení bylo do kolekce vybráno 73 vín bílých, z nichž 58 bylo suchých a polosuchých, 10 polosladkých a 5 sladkých. Dále 23 červených vín suchých, 2 růžová a 2 vína šumivá. Aktuální nabídku oceněných vín najedete zde v naší nabídce Salonu vín 2018.

Velkou radost nám udělalo oblíbené vinařství Na Soutoku pana Karla Průši, které získalo zlatou medaili hned pro 3 suchá bílá vína. Ta můžete zakoupit i ve výhodném balíčku.

Klasikou mezi oceněnými výrobci je Zámecké vinařství Bzenec, ze kterého u nás zakoupíte oceněné Chardonnay Ego 2016 nebo další 4 vína z kolekce Terroir.

Nabídku vín stále doplňujeme, ale vín je omezený počet. Nepromeškejte tedy šanci ochutnat nejlepší tuzemská vína, jaká můžete nyní sehnat.

 

Kompletní výsledky soutěže najde zde.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení