Rodinné Vinařství Vican - Nová vína a dárkové kolekce

Vytvořeno03.10.2022
Rodinné Vinařství Vican - Nová vína a dárkové kolekce
Rodinné Vinařství Vican - Nová vína a dárkové kolekce
Rodinné Vinařství Vican - Nová vína a dárkové kolekce

Právě jsme naskladnili 6 nových vín a 3 dárkové sady od Tomáše Vicana. Ochutnejte novinky z Mušlova na Pálavě.

 

Tomáš Vican je filmový producent, který se podílel na oblíbených filmech Bobule či Lidice a seriálech Vinaři a Pálava. Jeho velkou láskou je ale víno a proto si v roce 2015 založil vinařství, které se za pouhé 4 roky stalo absolutním vítězem soutěže Vinařství roku 2019.

Do nabídky jsme si vybrali 6 nových vín, která najdete v kompletní nabídce vinařství. Rádi ale vyzdvihneme perfektní Ryzlink rýnský z edice Karel Roden. Populární herec a velký milovník vín si v každém roce vybere několik mimořádných vín a připojí k nim své jméno spolu s heslem "Méně spěchu, více chuti!"

Za vyzkoušení stojí i suchý Muškát žlutý. Tahle varianta Muškátu není příliš obvyklá a už vůbec ne s takto nízkým obsahem cukru. Ochutnejte toto aromatické víno a nechte se okouzlit typickou muškátovou vůní a lehkou kořenitostí s osvěžujícím náznakem grepu.

Třetím důležitým vínem je pro vinařství Sylvánské zelené. Jedna z nejstarších evropských odrůd má na pálavě historicky své kořeny a skvěle se ji zde daří. Do nabídky jsme vybrali víno, které zrálo v sudu z Moravského kaštau.

Velmi doporučujeme i dárkovou kolekci Trialog Sylvánské zelené, kde ochutnáte tři vína této odrůdy. Všechna mají stejný základ, ale každé zrálo v jiném sudu (dub, akát a kaštan).

Skvělým tipem na dárek jsou pak kolekce šesti menších lahví Pre mojeho a Pre moju.

 

Všechna vín z Vinařství Vican najdete zde.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení