Přijďte na degustaci ZD Němčičky

Vytvořeno10.05.2019
Přijďte na degustaci ZD Němčičky

Tato degustace již proběhla. Zaregistrujte se u nás a dostanete pozvánku na příští...

Vína z vinařství ZD Němčičky patří dlouhodobě k nejoblíbenějším a nejprodávanějším produktům v našem eshopu. Proto máme velkou radost, že jsme spolu s jejich obchodním zástupcem panem Jaroslavem Jakubcem připravili řízenou degustaci. Přijďte zjistit, proč tato vína získávají jedno prestižní ocenění za druhým.

V průběhu večera se zaměříme především na nová vína ročníku 2018, která ale doplníme o další vybranné lahve. Vína to budou převážně bílá suchá a polosuchá, ale nevynecháme ani něco z modrých odrůd a sladkou tečku na závěr. Celkem ochutnáme 12 vín.

Degustace se uskuteční ve čtvrtek 16.5. od 19:00 a opět v prezentačním prostoru na adrese Na Dolinách 1276/43, Praha 4 (vchod přes RK Century 21).

Vstupné na degustaci je 250 Kč pro jednu osobu, z toho 100 Kč můžete uplatnit jako slevu na nákup vín. Drobné občerstvení je zajištěno.

 

Pokud se chcete degustace zúčastnit, napište nám na email degustace@velkovinoteka.cz nebo zavolejte na telefon 734 428 896.  Kapacita pro tuto degustaci je pouze 25 míst, proto s registrací neotálejte.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení