Právě jsme naskladnili očekávané novinky z Vinařství Kosík

Vytvořeno02.03.2021
Právě jsme naskladnili očekávané novinky z Vinařství Kosík

Vína od MUDr. Kosíka patří mezi nejprodávanější moravská vína v našem sortimentu a to hlavně díky skvělé kvalitě za velmi příznivé ceny. Právě teď jsme naskladnili novinky ročníku 2020 a doplnili už časem prověřená vína.

Vinařství Kosík se nachází v Tvrdonicích a od roku 1994 se z původních patnácti hektarů rodinných vinic rozrostlo až na dnešních 34 hektarů. Výroba se v průběhu let značně přeměnila pomocí moderních technologií a v posledních letech se zde už vůbec nepoužívají herbicidy. Výsledkem jsou skvělá vína, která pravidelně získavájí ocenění na vinařských soutěžích.

 

K těm nejprodávanějším vínům z celé nabídky našeho e-shopu suveréně patří dvojice zemských vín Müller Thurgau a Veltlínské zelené. Tato lehká a nenáročná vína jsou perfektním společníkem na každý den a zákazníci si je objednávají zpravidla rovnou po celých kartonech.

Z pozdních sběrů stojí za pozornost skvělé Chardonnay nebo Rulandské šedé.  Milovníky Ryzlinků potěší osvěžující Ryzlink rýnský kabinet s pikantní kyselinkou. Vinařství pěstuje i takzvané rezistentní PIWI odrůdy a jednou z nich je i skvělá Saphira. Aktuálně jediné víno této odrůdy na e-shopu.

A nebojte, doktor Kosík umí skvěle i červená vína. Aktuálně máme nový ročník Frankovky či už dobře zavedený Merlot ve Výběru z hroznů.

 

Kompletní nabídku Vinařství Kosík najdete zde.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení