Poznejte slovenské vinařství Predium Vráble

Vytvořeno24.06.2021
Poznejte slovenské vinařství Predium Vráble
Poznejte slovenské vinařství Predium Vráble
Poznejte slovenské vinařství Predium Vráble

Vinařství Predium Vráble je novým projektem společnosti české rodinné firmy Vinicola a jejího Vinařství Na Soutoku.

Myšlenka společného projektu vybudovat vinařství s vlastními vinohrady na Slovensku vznikla při pohárku dobrého vína s přáteli. Vinařská rodina Průšových z Moravy a rodák z Nitry spolu začali hledat vhodnou lokalitu pro jedinečný společný projekt. V tomto zcela novém vinařství se rodukují špičková přívlastková vína za použití těch nejmodernějších technologií.

Karel Průša: "Oslovily nás Vráble a jejich okolí, kde vinice a vynikající víno byly známé už od pradávnych časů. V třicátých letech minulého století tady byla na viniční hoře časti Predium vinice rodiny pana Shicka, významného vrábeľského podnikatele. Zamilovali jsme se do tohoto malebného jižního svahu a rozhodli jsme se navázat na slavnou vrábeľskou vinohradnickou tradici."

Do nabídky jsme vybrali 6 vín z vyšší gastro kolekce, určené pro špičkové vinotéky a milovníky vín. Všechna tato vína můžete ochutnat v Degustačním balíčku Vráble.

 

Aktuální nabídku Predium Vráble najdete zde.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení