Pálava z kryomacerace, výhodný balíček a další novinky od Zlomek & Vávra

Vytvořeno22.11.2021
Pálava z kryomacerace, výhodný balíček a další novinky od Zlomek & Vávra

Podívejte se s námi na několika novinek ze Slovácka. Z nabídky rodinného vinařství Zlomek & Vávra jsme vybrali 9 nových vín, která určitě vyzkoušejte.

Vrchol nabídky celého vinařství představuje řada Okamžiky. A z té máme skladem hned 3 vína, která mají nejen skvělý obsah, ale i krásnou etiketu a speciální voskovou kapsu přes korek.

Rulandské bílé KRYO 2019 prošlo kryomacerací, kdy jsou pomleté hrozny (rmut) rychle ochlazeny na méně než 5 °C. Díky tomu, že fermentace probíhá za takto nízké teploty, nedochází ke zbytečné oxidaci a zároveň se z hroznů vylouhuje více vonných i chuťových látek. Výsledná vína mají vyšší aromatický profil a skvěle vyniká jejich odrůdový charakter. Rulandské bílé je odrůda, u které to ve vinařství dokonce všechno začalo, protože byla vysazená na jedné z nejstarších rodinných tratí.

Z této řady ochutnejte i skvělou suchou Pálavu KRYO 2020 a velmi sladký a medailemi ověnčený Tramín 2019 ve výběru z bobulí.


Střední řada Radost je co do nabídky vín nejpočetnější a jsou v ní zastoupená špičková vína vhodná k dobrému jídlu i slavnostnějším příležitostem. Za nás musíme pochválit už tradičně skvělý a velmi suchý Ryzlink rýnský 2019, který se hned zařadil mezi naše nejoblíbenější Rýňáky.

Za zmínku stojí i krásně travnatý Sauvignon 2019, polosladký Tramín 2020 nebo velmi povedené červené víno Frankovka 2019 Výběr z hroznů. Ta je ideálním vínem do aktuálního počasí. U krbu si v něm vychutnáte tóny lesních plodů a třešní.


Řadu vín Harmony zastupuje polosuché Rulandské šedé 2020. Tohle víno je doslova na každý den a Vás potěší tóny zahradního ovoce v čele s angřeštem a zelenými jablíčky.


Chcete ochutnat dle nás ta nejlepší vína z vinařství Zlomek & Vávra a ještě ušetřit 10 %? Tak neváhejte a objednejte Degustační balíček.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení