Objevte nová vína od Petra Skoupila

Vytvořeno13.08.2017
Objevte nová vína od Petra Skoupila

Do naší nabídky přibyla nová vína od Petra Skoupila. Ročník 2016 se pyšní novými etiketami, které pěkně odlišují nové řady. Ochutnat doporučujeme například suchý Sauvignon Terroir 2016 nebo sladký Tramín červený Terroir 2016, který získal stříbrné medaile na soutěži Vinum Juvenale a na výstavě v Lednici.

Základní řadu doplnil imimo jiné Sylvánské zelené, Modrý Portugal nebo polosuchá Pálava. Jejich etikety byly inspirovány vzory na keramice, která byla v lokalitě nalezena během archeologických vykopávek.

Vinařství najdeme ve Velkých Bílovicích na Moravě. Rodinná tradice tohoto vinařství sahá až do poloviny 19. století. Vlastní 35 hektarů vlastních vinic. Vinařství se snaží o co nejkvalitnější vína. Hrozny pěstují s omezováním aplikace chemických přípravků. Hrozny zpracovávají z redukovaných sklizní mechanicky co nejšetrnějším způsobem. Jejich vína jsou odrůdově čistá, mimořádně zajímavá se širokým spektrem aromatických látek, zejména ovocným charakterem s minimálním obsahem hořčin.  Získávají také mnoho ocenění např. Vinař roku 2008 České republiky, 2. místo Vinař roku 2010 České republiky, třikrát titul Wine of Nation v San Franciscu. Dále medaile všech kovů z Paříže, Bruselu, Verony či Vídně.

Doporučujeme Vám podívat se na celou nabídku vinařství Petr Skoupil.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení