Novinky z Velkých Bílovic

Vytvořeno14.03.2018
Novinky z Velkých Bílovic
Novinky z Velkých Bílovic
Novinky z Velkých Bílovic
Novinky z Velkých Bílovic
Novinky z Velkých Bílovic

"Dobré víno tvoří dobrou náladu, dobrá nálada přináší dobré myšlenky, dobré myšlenky dávají vznik dobrým skutkům a dobré skutky dělají člověka člověkem..."

Toto moto krásně vystihuje filosofii Velkobílovického vinařství. Z původně obchodní společnosti se v roce 2006 vyvinulo plnohodnotné vinařství, které produkuje velmi kvalitní a moderní vína. Nachází se v nejúrodnější části Jihomoravského kraje, v největší vinařské obci ČR ve Velkých Bílovicích. Tato moderní vinařská firma přináší na trh mladá, svěží vína s důrazem na odrůdový projev. Moderní styl vín podtrhuje i nová, moderní ambaláž. Vynikající klimatické podmínky, poloha a půdní složení tamních tratí umožňují docílit dobré cukernatosti a kvality hroznů, což je první a nejdůležitější předpoklad pro výrobu kvalitních vín. Na vinicích o rozloze 20 ha je vysazená široká skladba 20 odrůd, 12 bílých a 8 červených, která jsou rozdělena do základní a premiové řady. Z modrých hroznů vyrábí zejména růžová vína a klarety.

Vína často soutěží na prestižních vinařských soutěžích, na kterých získávají cenné medaile. Doporučujeme vyzkoušet například klaret Rulandské modré Výběr z hroznů 2015 s třemi zlatými medailemi nebo polosladkou Pálavu Pozdní sběr 2016 se zlatem z PragueWine Trophy 2017.

Kompletní nabídku vinařství najdete zde.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení