Nejlepší Chardonnay světa je od Valihracha

Vytvořeno18.06.2018
Nejlepší Chardonnay světa je od Valihracha
Nejlepší Chardonnay světa je od Valihracha
Nejlepší Chardonnay světa je od Valihracha

Vinař roku 2009, 2010 a 2013, šampion Chardonnay du Monde a držitel desítek medailí z Vídně, Lyonu, San Francisca a většiny významných tuzemských soutěží. To je jeden z našich nejlepších vinařů Josef Valihrach z moravského Krumvíře.

Jeho bílá vína se bez ostychu mohou měřit se světovou špičkou. Mezi největší parádu v naší nabídce patří Chardonnay barrique 2011, které bylo v roce 2015 ve Francii na nejprestižnější soutěži této odrůdy vyhlášeno tím vůbec nejlepším. A aby toho nebylo málo, ze stejné soutěže si odvezl pan Valihrach i stříbrnou medaili pro Chardonnay 2013. Doporučit musíme i Ryzlink rýnský 2015 s dvojitou zlatou medailí ze soutěže Greate America IWC.

Kromě těchto medailistů můžete ochutnat i řadu dalších vín, která jen tak někde neseženete. Vynikající je aromatický Irsai Oliver 2016, polosuchá Pálava 2016 nebo pěkně nazrálé Rulandské modré 2012.

Kompletní nabídku Vinařství Valihrach najdete zde.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení