Mikrosvín Mikulov - Vinař roku 2019

Vytvořeno14.08.2019
Mikrosvín Mikulov - Vinař roku 2019

Mikrosvín Mikulov se stal Vinařem roku 2019 a proto jsme rádi, že jsme opět doplnili nabídku jejich skvělých vín. Spousta z nich byla oceněna na Prague Wine Trophy nebo Salonu vín.

Z aktuální nabídky doporučujeme vyzkoušet minerální Ryzlink vlašský z proslulé trati Železná. Šťavnatý Ryzlink rýnský Flower Line byl zařazen mezi 100 nejlepších vín v ČR do Salonu vín 2019 a získal zlatou medaili i v Praze. A opomenout nemůžeme ani regionálního šampiona Prague Wine Trophy - Veltlínské zelené Daniel.

220 hektarů jejich vlastních vinic se nachází v srdci Chráněné krajinné oblasti a biosférické rezervace Pálava a přilehlých Dunajovických vrších. Filozofie pěstování révy vinné je založená na malém zatížení keřů a šetrném přístupu k přírodě s maximálním omezením chemických vstupů. Jejich motem je, že „Víno se rodí ve vinici“, kde vše začíná i končí. Stěžejní odrůdou vinařství je Ryzlink vlašský. Tato vína se skvěle párují s gastronomií a najdetede je v řadě luxusních restaurací.

Celkové pořadí soutěže Makro Vinař roku 2019:

  1. Mikrosvín Mikulov - zlatá medail
  2. Vinařství Sonberk - stříbrná medaile
  3. Zámecké vinařství Bzenec - bronzová medaile
  4. Národním šampionem bílých vín se stal Miroslav Volařík s Ryzlinkem vlašským, výber z bobulí 2017
  5. Národním šampionem červených vín se stal Vinselekt Michlovský za Merlot, výběr z bobulí 2009

 

 

 

Kompletní nabídku Mikrosvín Mikulov najdete zde

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení