Letní novinky z Vinařství Sedlák

Vytvořeno13.08.2017
Letní novinky z Vinařství Sedlák

V naší nabídce nyní najdete novinky z Vinařství Sedlák, které pro vína ročníku 2016 přípravilo zcela nové etikety s motivem odkazujícím na tradiční jméno.

Z novinek doporučujeme určitě vyzkoušet Sedlákovo letní víno. Je to lehké a svěží bílé cuvée, které je ideální do teplých letních dnů.

Z dalších vín pak určitě vyzkoušejte skvělý Tramín červený, pozdní sběr 2016 nebo růžovou Frankovku rosé 2016. K dlouhodobě nejoblíbenějším také patří Rulandské šedé, pozdní sběr 2015 nebo Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2015. A chybu rozhodně neuděláte ani výběrem červeného vína.

Novodobá historie Vinařství Sedlák se píše od roku 1994, kdy jí začali psát otcové dnešních majitelů Jarka a Milana. Jarek absolvoval Střední vinařskou školu a Milan Obchodní Vinařskou akademii a následně se pustili do podnikání. První víno lahvovali pod společným názvem Rodinné vinařství Sedlák v roce 2006. Vína z Vinařství Sedlák pocházejí z výborných vinařských poloh vyhlášených vinic s daným původem, který vínům dodává jedinečnost, osobitost a vína v sobě nesou charakter rozmanitých půd. Vinice vinařství se nachází v obci Velké Bílovice a jejich rozloha je 14 hektarů. Hrozny jsou ošetřovány a sklízeny ručně a bez mechanických zásahů. Ve vinařství kladou důraz na práci s jednotlivými keři během celého vinařského roku. Výsledkem jsou výborná a originální vína vysoké kvality.

Doporučujeme Vám podívat se na celou nabídku Vinařství Sedlák.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení