Koziňon a další novinky Vinařství Maděřič

Vytvořeno18.05.2020
Koziňon a další novinky Vinařství Maděřič

Právě jsme naskladnili nová vína z rodinného Vinařství Maděřič. Vybrali jsme skvěle pitená vína na každý den a k tomu jednu specialitu - Koziňon.

Vinařství, založené v roce 1993, se nachází v Moravském Žižkově a obhospodařuje cca 30 hekltarů vlastních vinic. Dnes se o výrobu stará Jiří Maděřič, syn zakladatele Ludvíka Maděřče. Aktuální vína mají kompletně novou ambaláž s ručně kreslenými postavičkami, které se vztahují k vinařství. Význam každé z nich najdete v popisku jednotlivých vín.

Úplnou novinkou je u nás maděřičův Koziňon. Toto skvělé letní pití vzniklo smícháním vína Müller Thurgau, domácího bezinkového sirupu a vody. Navíc je lehce perlivé a má jen 6 % alkoholu. Dobře jej nachlaďte, klidně do něj přidejte kostku ledu a vychutnávejte u bazénu nebo místo vinného střiku.

V aktuální nabídce klasických vín najdete například Neuburské a Pinot noir, která skvěle splňují kritéria na lehká vína pro každý den. Z vyšší řady přívlastkových vín ochutnejte suchý Ryzlink rýnský, polosuché Rulandské šedé nebo polosladkou Pálavu. A z růžovek je tady mladá Frankovka rosé.

Kompletní nabídku Vinařství Maděřič najdete zde

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení