Ještěrka, Ledňáček, Rosnička a mnoho dalších novinek ze Znovínu

Vytvořeno11.03.2022
Ještěrka, Ledňáček, Rosnička a mnoho dalších novinek ze Znovínu

Ochutnejte nová vína ze Znovínu Znojmo. Doplnili jsme oblíbenou řadu vín se zvířátky i několik vín z kolekce terroir. A k tomu máme i nové bubliny z Moravy.

Mezi nejoblíbenější vína ze Znovínu patří dobře známé kolekce s Ještěrkou, Ledňáčkem nebo Rosničkou na etiketě. Jsou to osvěžující a odrůdově charakteristická vína, která se skvěle hodí k párování s jídlem nebo na jakoukoliv jinou příležitost. Doslova vína na každý den. 

V nabídce jsou teď 4 nová vína ročníku 2020 a náš výběr z této kolekce můžete vyzkoušet v balíčku Ještěrka, Ledňáček a Rosnička ze Znojma.

Z dalších vín rozhodně nepropásněte možnost ochutnat velmi povedený Müller Thurgau z viniční trati Peklo, který dozrál do výběru z hroznů a má velmi bohatou vůni s tóny vanilky a vyzrálého ovoce. Znalce pak nadchne i Ryzlink rýnský ze Šobesu, tedy jedné z nejslavnějších vinic Moravy.


Znovín Znojmo má v letošním Salonu vín 2022 jedno z největších zastoupení co do počtu oceněných vín. A právě teď pustil do prodeje nový Sauvignon Terroir Levure, který v něm získal zlatou medaili.

A když jsme u těch medailových úspěchů, nově máme v nabídce i absolutního medailového šampiona Tramín červený Výběr z cibéb 2017. Toto sladké víno dosud posbíralo neskutečných 54 medailí z prestižních tuzemských i zahraničních soutěží a to především zlatých a velkých zlatých.


Pro milovníky bublin pak máme ještě jednu skvělou zprávu. Nově Vám můžeme nabídnout dva vyhlášené sekty z Vinných sklepů Lechovice. Vybírat můžete mezi suchým Sauvignon brut a trochu sladším Chardonnay demi sec.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení