Hana a František Mádlovi - Malý vinař z Velkých Bílovic

Vytvořeno26.01.2021
Hana a František Mádlovi - Malý vinař z Velkých Bílovic

Právě jsme doplnili nabídku nejprodávanějších vín od Mádlových a k tomu jsme přidali několik fantastických novinek.

Františka s Hanou snad není potřeba představovat. Pokud je ale přeci jen neznáte, tak vězte, že jde o jedny z nejlepších vinařů z Velkých Bílovic - hlavního města moravských vín. V roce 2011 získali titul Vinařství roku a ročně produkují kolem 200 tisíc lahví skvělých vín. Hrozny pěstují co nejvíce šetrným způsobem na 15 ha vlastních vinic.

V novinkách najdete například Velkou červenou slípku slípku  z Frankovky a Zweigeltrebe, která zrála 12 měsíců v barrikových sudech. Slípka je víno regionální certifikace, které reprezentuje největší vinařskou obec Velké Bílovice. Nově je u nás i Frankovka 2015 v pozdním sběru nebo oblíbené Rulandské šedé 2018 kabinet v nové šarži.

Mezi nejprodávanější vína patří i ta z řady Clasic, která nabízí dobrou kvalitu za skvělou cenu. Vyzkoušejte Sauvignon nebo třeba Veltlínské zelené. A mezi pozdními sběry vyniká Ryzlink rýnský 2017 nebo polosuchý Hibernal 2018. A zapomenout nesmíme ani na řadu Beton.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení