Doplnili jsme nová vína ze Znovínu

Vytvořeno03.04.2019
Doplnili jsme nová vína ze Znovínu

Znovín Znojmo je jedno z největších a zároveň nejstarších vinařství u nás. I přes velkou produkci si stále drží vysokou kvalitu a v jejich nabídce lze nalézt úžasná vína. Z jara jsme kompletně obměnili sortiment jejich vín a vy tak můžete ochutnat spoustu novinek.

Vedle klasické nabídky jakostních vín jsme se zaměřili především na vyšší přívlastky. Tato vína stihla posbírat už i spoustu ocenění a určitě by Vám tak neměla uniknout.

Mimořádně se dařilo Ryzlinkům. Suchý Ryzlink rýnský 2017 byl zlatem oceněn na soutěších Festwine, Oenoforum, Grand Prix Vinex i ve Valticích. Ryzlink rýnský 2015 je mezi 100 nejlepšími víny v Salonu vín 2019. A do třetice Ryzlink rýnský Robinia 2016, který zrál v akátovém dubu, získal zlato i v Kanadě.

Z dalších vín doporučujeme Veltlínské zelené 2015 ve výběru z hroznů, které je zařazené do Salonu vín a k tomu získalo více než 10 dalších, prestižních medailí z celého světa. Sauvignon Green 2017 nabízí krásně zelené tóny a Tramín červený 2017 zase mohutnou chuť plnou zbytkového cukru. Letošní specialitou je pak i Veltlínské zelené Retro styl, které bylo vyrobeno podobnou metodou, jaká se používala v 50. - 80. letech. Můžete tak srovnat, jak moc se změnil charakter současných vín.

 

Kompletní nabídku vín Znovín Znojmo najdete zde.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení