Darujte víno od srdce. My jej doručíme až ke dveřím.

Stále nevíte, čím na Vánoce potěšit Vaše blízké? Co takhle skvělým vínem v dárkovém balení? A přidat můžete i nějakou dobrotu k vínu a vlastní vzkaz. Stále stíháme rozvoz po Praze do Štědrého dne.

 

Výběr dárků Vám mohou usnadnit naše Dárkové sady nebo Balíčky vín. V nabídce najdete jak originální dárky od různých vinařů, tak naše vlastní kolekce. Tento dárek včas doručíme až k Vám domů nebo ho můžete poslat rovnou obdarovanému. Vzkaz či přání můžete napsat do poznámky v objednávce.

Určitě se podívejte na naši pečlivě sestavenou dřevěnou Bedýnku vybraných vín a delikates, kde najdete 5 skvělých vín, 2x mini prosecco, paštiky, olivy a 2x smažené mandle. Vína jsme vybrali suchá, bílá i červená, z Moravy i ze světa. Tahle bedýnka potěší opravdu každého.

Levnější variantou je Kazeta vybraných vín a delikates, ve které je bílé a červené víno, trhaná kachna, olivy a mandle. To vše v kvalitní kartonové kazetě vystlané dřevěnou vlnou.

A nebo si můžete poskládat bednu na míru z kompletní nabídky vín a delikates. Stačí vybrat kartonovou krabici nebo dřevěnou bednu a k ní vybrané produkty.

Z dalších kolekcí vybíráme například Kolekci Sing Wine v dřevěné bedně, Top 6 suchých vín ZD Němčičky nebo Kolekci VOC Piálek & Jäger.

Všechny dárkové sady si můžete vyzvednout osobně nebo je posíláme kurýrem až k vám (Doručení na adresu), nelze využít Uloženka.cz a ČP. V předvánočním čase doporučujeme z důvodu spolehlivosti upřednostnit Doručení na adresu pro všechny Vaše objednávky.

Darujte víno od srdce. My jej doručíme až ke dveřím.
Vybrané produkty
Kolekce Sing Wine v dřevěné bedně
Akce
Náš tip
1 500 Kč
Skladem 14 ks