Top 6 vín z Prague Wine Trophy od ZD Němčičky

Náš tip
Top 6 vín z Prague Wine Trophy od ZD Němčičky
Země původu
Top 6 vín z Prague Wine Trophy od ZD Němčičky
Top 6 vín z Prague Wine Trophy od ZD Němčičky
Vlastnosti
ID produktu 16277
Oblast Morava
Výrobce ZD Němčičky
Zařazení Tiché víno
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství ZD Němčičky. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Pouze u nás koupíte kolekci šesti vín z vinařství ZD Němčičky, která získala zlatou medaili na prestižní soutěži Prague Wine Trophy 2020.

Sada obsahuje 3 bílá , 2 růžová a jedno červené víno. Vína jsou zabalena v originální papírové krabici s logem vinařství ZD Němčičky a medailí Prague Wine Trophy. Tento dárek můžete i s vlastním vzkazem poslat přímo k obdarovanému, aniž byste vyšli z domu. Stačí vzkaz napsat do poznámky v objednávce.

V kolekci najdete tato vína:

  • Rivaner, suché
  • Svatovavřinecké, suché
  • Chardonnay - Batonage, suché
  • Neuburské, polosuché
  • Svatovavřinecké rosé, polosuché
  • Frankovka rosé, polosladké
Zobrazit méněZobrazit více
ZD Němčičky

ZD Němčičky patří mezi středně velké vinařství. Nachází se na Moravě v podoblasti Velkopavlovické, v centru Modrých hor. Vinařství obhospodařuje 124 hektarů vlastních vinic, které dávají vzniknout svěžím bílým a plným červeným vínům. Mottem vinařství je produkce vína z vlastních vinic. Vyjadřují tím přesvědčení, že kvalita vína vzniká ve vinici a určuje tím vztah ke krajině a odkazu našich předků. Pěstování hroznů probíhá na vysoké kvalitativní úrovni. Vína vypěstovaná na vinicích ZD Němčičky, dala již několikrát vznik vínům, které se zařadili mezi 100 nejlepších vín ČR.