Pálava, Výběr z hroznů, 2020, Predium Vráble, 0.75 l

Pálava, Výběr z hroznů, 2020, Predium Vráble, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16590
Země Slovensko
Oblast Nitranská
Podoblast Vrábeľský rajón
Výrobce Predium Vráble
Odruda Pálava
Kategorie Výběr z hroznů
Kolekce Gastro
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché víno
Ročník 2020
Uzávěr Korkový uzávěr
CNM 24
Šarže L 14
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Predium Vráble. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Ve vínu Vás zaujmou aromatické tóny bílých růží, lehký nádech vanilky, dotyk zralých mandarinek a meruněk, spolu s charakteristickými nuancemi sladkého koření. V chuti působí víno šťavnatým dojmem a noblesní sladkostí. Díky zrání v dubových sudech má víno plnou strukturu těla doplněnou zakulacenou tříslovinou.

Doporučujeme podávat ke kachnímu masu, sýrům s modrou plísní a dezertům

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korkový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Kyseliny7 g/l
Zbytkový cukr23,2 g/l
Predium Vráble

VInařství Predium Vráble je novým projektem společnosti Vinicola a jejího Vinařství Na Soutoku. Myšlenka společného projektu vybudovat vinařství s vlastními vinohrady na Slovensku vznikla při pohárku dobrého vína s přáteli. Vinařská rodina Průšových z Moravy a rodák z Nitry spolu začali hledat vhodnou lokalitu pro jedinečný společný projekt. V tomto zcela novém vinařství se rodukují špičková přívlastková vína za použití těch nejmodernějších technologií.

Karel Průša: "Oslovily nás Vráble a jejich okolí, kde vinice a vynikající víno byly známé už od pradávnych časů. V třicátých letech minulého století tady byla na viniční hoře časti Predium vinice rodiny pana Shicka, významného vrábeľského podnikatele. Zamilovali jsme se do tohoto malebného jižního svahu a rozhodli jsme se navázat na slavnou vrábeľskou vinohradnickou tradici."