Zweigeltrebe, Terroir Club, Pozdní sběr, 2017, Znovín Znojmo, 0.75 l

Zweigeltrebe, Terroir Club, Pozdní sběr, 2017, Znovín Znojmo, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14587
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Výrobce Znovín Znojmo
Odruda Zweigeltrebe
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Terroir Club
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Šarže 7390
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Znovín Znojmo. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Příjemné Zweigeltrebe z ročníku 2017 zaujme milovníky hladkých červených vín projevujících se lehkou přívětivou tříslovinou a dlouhou sametovou dochutí. Po přivonění se Vám vybaví vyzrálé lesní ostružiny nebo borůvky. Velmi atraktivní je projev po lékořici, který provází nejen aromatickou, ale i chuťovou stránkou vína. V ústech oceníte čistotu, harmonii a ušlechtilost chuťového projevu i příjemnou ovocnost.

Doporučujeme podávat k hovězímu masu nebo sýrové míse.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 5 - 7 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Nosislav
Trať: Přední hory
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny4,2 g/l
Zbytkový cukr2,3 g/l
Bezcukernatý extrakt27,8 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.